R-net Strony Internetowe CMS, Chojnice

Historia firmy

Historia firmy R-net sięga roku 1999, kiedy narodził się pomysł wykorzystania doświadczenia zawodowego jej założycieli. Internet w Polsce wówczas raczkował i przecieranie szlaków okazało się nie lada wyzwaniem. Głównym założeniem towarzyszącym rozwojowi spółki było od początku tworzenie serwisów internetowych czytelnych i łatwych w użytkowaniu przez ich odbiorców. Jako spółka cywilna R-net udoskonalała poziom wykonywanych usług przez 8 lat. Jednym z ważniejszych produktów jest łatwy w obsłudze System CMS, który jest obecnie używany przez setki Klientów sektora publicznego, jak również prywatnego.

Niezależne kierunki rozwoju spółki przyczyniły się naturalnie do podziału organizacyjnego jej zasobów. Prowadzony od 2000 roku chojnicki portal regionalny ChojniceInfo stał się po kilku latach najważniejszym i najbardziej rzetelnym medium informacyjnym w okolicy. Wyodrębnienie jego redakcji do niezależnej działalności było nieuniknione ze względów organizacyjnych. W roku 2008 R-net zmienił formę prawną, aby poprzez ograniczenie zakresu usług jeszcze bardziej podwyższyć jakość ich świadczenia.

Hosting oraz tworzenie stron i systemów internetowych to główna działalność firmy R-net od ponad 10 lat. Nasze serwery ulokowane są w profesjonalnych Data Center w Polsce i w Niemczech. Bezawaryjność pracy każdego z nich  w ostatnich latach przekracza 99,9% w każdym roku. Współpracując z Klientami, dla których każda minuta połączenia z pocztą elektroniczną, czy dostępności ich stron www jest przeliczana na wymierne korzyści, dokładamy szczególnych starań do ciągłości pracy naszych systemów.


 
Chojnice, tel./fax +48 52 397 29 49
© R-net 2000 - 2018Strony Internetowe CMS